Кошик
263 відгуків
РЕСТАВРАЦІЯ САЖОВИХ ФІЛЬТРІВ, ВИДАЛЕННЯ КАТАЛІЗАТОРІВ, СТО096 445 25 07 VIBER
TURBOCHARGER & DPF REPAIR
+380 (67) 908-08-38
+380 (95) 908-08-38
+380 (73) 908-08-38

Етапи професійного ремонту турбокомпресорів

Етапи професійного ремонту турбокомпресорів

Транспортні засоби з дизельним двигуном внутрішнього згоряння обладнані системою автоматичного управління турбіною. У випадку, коли одна з деталей виходить з ладу, автомобільний турбокомпресор припиняє роботу. У такій ситуації потрібно діагностика і відновлення транспортного засобу.

Діагностика — перший етап відновлення турбокомпресора

Перш, ніж приступити до ремонту і відновлення автомобільної турбіни, варто провести діагностику. Цей етап не можна пропускати за таких причин:

 • виявлення проблеми;

 • розробка плану проведення відновлення;

 • визначення вартості робіт;

 • складання рекомендацій для подальшої профілактики.

Після завершення заходів з діагностики автомобільного турбокомпресора можна приступати до ремонту і відновленню.

Ремонт і відновлення автомобільних турбін

Ремонт і відновлення автомобільних турбін відбувається тільки при використанні спеціалізованого обладнання, тому роботи проводяться лише фахівцями.

Ремонт і відновлення автомобільних турбін відбувається в 9 етапів:

 • розбирання турбокомпресора;

 • виявлення проблеми;

 • чистка;

 • сам ремонт;

 • проведення токарних робіт;

 • балансування елементів;

 • збірка в картридж;

 • остаточна балансування;

 • завершальна складання.

Розбір автомобільного турбокомпресора відбувається шляхом зняття складових частин та їх аналізу.Виявлення неполадок візуальним способом і за допомогою спеціальних приладів дозволяє швидко і надійно визначити причину порушення роботи автомобільної турбіни.

Одна з причин, по якій необхідний ремонт турбокомпресора — забруднення. Тому в першу чергу, необхідно провести чистку деталі ультразвуковим або піскоструминним способом. Такі методи чищення ефективно справляються зі складною геометрією автомобільної турбіни.

Після чищення — несправність стає більш помітною, саме час приступити до ремонту і відновленню турбокомпресора. На цьому етапі відбувається виявлення і усунення дефектів деталей, підбір комплектуючих, які потребують заміни.

Після завершення попереднього пункту приступають до токарних робіт — розточують корпус автомобільного турбокомпресора і проводять шліфування ротора.

Від якості балансування автомобільної турбіни залежить якість ремонту і відновлення. На спеціалізованих стендах відтворюють робочі умови турбокомпресора. Проміжна діагностика відбувається в два етапи: балансування ротора і балансування компресорного колеса.

Після попередньої балансування та діагностики, частини турбін збирають і змазують, після чого приступають до наступного етапу.

На стендах проводять повторну балансування турбіни після складання. На цьому етапі використовують два види діагностики: на низьких і високих оборотах. Такий метод дозволяє визначити правильність складання і підкоригувати баланс, який порушений при розбиранні.

Завершальний етап збірки полягає у вигинанні різних елементів в робочу систему турбокомпресора. Після цього можна встановлювати автомобільну турбіну в мотор і користуватися транспортним засобом.

Де проводити ремонт і діагностику автомобільних турбін

Діагностику, ремонт і відновлення автомобільного турбокомпресора слід довіряти виключно професіоналам. Наша компанія надає гарантію на всі роботи, які проводяться з автомобілем, терміном на рік без врахування пробігу. Сума за послуги визначається в момент консультації і не змінюється після завершення робіт

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner