Кошик
263 відгуків
РЕСТАВРАЦІЯ САЖОВИХ ФІЛЬТРІВ, ВИДАЛЕННЯ КАТАЛІЗАТОРІВ, СТО096 445 25 07 VIBER
TURBOCHARGER & DPF REPAIR
+380 (67) 908-08-38
+380 (95) 908-08-38
+380 (73) 908-08-38

Причини поломки турбіни

Причини поломки турбіни

Турбокомпресор працює на перехресті декількох систем двигуна і його працездатність залежить від справності інших вузлів. Тому при появі будь-яких нарікань з приводу роботи турбіни важливо провести вдумливу діагностику вузла у складі мотора. Діагностика необхідна і в разі виходу турбіни з ладу — вона послужить гарантією, що нова або оновлена турбіна не вийде з ладу через пару тисяч кілометрів.

Якщо у Вас виникли підозри в поломки турбокомпресора, його слід негайно замінити: Передбачувані несправності турбокомпресора, можуть бути і симптомами реальної проблеми, яка часто полягає в іншому.

 


 

70% турбін виходять з ладу після капітального ремонту двигуна, пошкодження також може бути викликано металевими частинками, що потрапляють при знос двигуна.

 

Для нормальної роботи турбокомпресора слід всього лише виконувати і дотримуватися простих правил.

  1. Своєчасно проводити технічне обслуговування двигуна.
  2. Перевіряти стан всіх систем двигуна, системи змащення, системи охолодження, вентиляції картера, системи випуску і системи подачі палива.
  3. Використовувати тільки масло, яке рекомендовано виробником турбокомпресора. Масло в'язкості 0W-X категорично не рекомендується для двигунів з турбокомпресором.
  4. Своєчасна заміна повітряного фільтра.
  5. Використовувати необхідно тільки якісне паливо, яке відповідає найвищим стандартам.
  6. Після тривалого руху, мотор відразу не глушити, а дати йому попрацювати кілька хвилин.

 

Якщо в ході самостійної діагностики турбокомпресора у Вас не вийшло визначити причину несправності, зверніться за допомогою в нашу компанію і Ви отримаєте професійний, якісний і надійний сервіс для уникнення в майбутньому повної заміни обладнання. Після здійснених нами ремонтних робіт Ваш турбокомпресор буде функціонувати коректно і безвідмовно!

У Вас залишились питання-звертайтеся до нас!

 

Компанія "Turbo Expert" спеціалізується на ремонті, продаж і обслуговування турбокомпресорів для будь-яких двигунів автомобільної і сільськогосподарської техніки, а також постачання комплектуючих і витратних матеріалів для турбокомпресорів. Ми ремонтуємо всі види вітчизняних та імпортних турбін та виконуємо повний комплекс робіт: від консультації і діагностики турбіни до найскладніших ремонтів і тюнінгу.

Наш канал Ютуб

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner