Кошик
263 відгуків
РЕСТАВРАЦІЯ САЖОВИХ ФІЛЬТРІВ, ВИДАЛЕННЯ КАТАЛІЗАТОРІВ, СТО096 445 25 07 VIBER
TURBOCHARGER & DPF REPAIR
+380 (67) 908-08-38
+380 (95) 908-08-38
+380 (73) 908-08-38

Заміна картриджа турбокомпресора

Заміна картриджа турбокомпресора
Перед установкою нового картриджа необхідно обов'язково розібрати старий картридж, щоб виявити причину виходу з ладу турбокомпресора і усунути її, з цим Вам допоможуть фахівці нашої компанії.

Причини поломки турбіни

 

Процес заміни картриджа:

 

1. Викрутіть з корпусу турбіни, в місці, де розташований датчик тиску, вакуумний блок або електронний блок управління, які кріпляться болтами і зніміть його з корпусу картриджа турбіни. Актуатор турбіни обов'язково потрібно перевірити на працездатність.

2. Видаліть кріпильні гвинти, якими з'єднаний картридж турбокомпресора з корпусом турбіни.

3. Обережно зніміть картридж турбокомпресора з корпусу турбіни.

4. Обережно зніміть пластину ущільнення з корпусу і ослабте гвинти геометрії турбонагнітача (якщо турбіна з геометрією)

5. Зніміть геометрію турбонагнітача з камери турбіни, ретельно очистіть кільце і всі його компоненти. Перевірте лопаті на предмет наявності зовнішніх пошкоджень.

6. Монтуйте геометрію турбонагнітача в зворотному порядку на корпус турбіни. Після скріплення, посувайте кільце геометрії турбокомпресора туди-назад – вона повинна вільно рухатися.

7. Нанесіть маркером мітку на корпус компресора як показано на картинці.

8. Послабте болти з боку компресора.

9. Вийміть картридж від алюмінієвого корпусу з боку компресора.

10. Це дуже важливо, щоб при монтажі нового картриджа турбокомпресора, ви заново відрегулювали гвинт і щільне прилягання між старими і новими запчастинами, які були встановлені на вашому турбонагнетателе. Турборазгон повинен бути перевірений на предмет проникності. Для цього поверніть регулювальний гвинт на 1-2 мм вправо або вліво і закріпіть його так як на старому картриджі.

11. Будь ласка, обов'язково встановіть ущільнювальне кільце на картридж турбокомпресора. Дане кільце є в комплекті з картриджем.

12. З'єднайте нову частину картриджа турбокомпресора зі старою частиною деталі, таким чином, щоб збіглися сполучні лінії, нанесені маркером раніше. Встановіть зібраний вузол назад в корпус компресора.

13. З'єднайте картридж турбокомпресора з корпусом турбіни і переконайтеся, що вони щільно стягнуті кріпильними гвинтами.

14. Встановіть датчик тиску, вакуумний блок і електронний блок управління на корпус турбіни.

Перейти в каталог картриджів

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner