Кошик
263 відгуків
РЕСТАВРАЦІЯ САЖОВИХ ФІЛЬТРІВ, ВИДАЛЕННЯ КАТАЛІЗАТОРІВ, СТО096 445 25 07 VIBER

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

TURBOCHARGER & DPF REPAIR
+380 (67) 908-08-38
+380 (95) 908-08-38
+380 (73) 908-08-38

Заміна картриджа турбокомпресора

Заміна картриджа турбокомпресора
Перед установкою нового картриджа необхідно обов'язково розібрати старий картридж, щоб виявити причину виходу з ладу турбокомпресора і усунути її, з цим Вам допоможуть фахівці нашої компанії.

Причини поломки турбіни

 

Процес заміни картриджа:

 

1. Викрутіть з корпусу турбіни, в місці, де розташований датчик тиску, вакуумний блок або електронний блок управління, які кріпляться болтами і зніміть його з корпусу картриджа турбіни. Актуатор турбіни обов'язково потрібно перевірити на працездатність.

2. Видаліть кріпильні гвинти, якими з'єднаний картридж турбокомпресора з корпусом турбіни.

3. Обережно зніміть картридж турбокомпресора з корпусу турбіни.

4. Обережно зніміть пластину ущільнення з корпусу і ослабте гвинти геометрії турбонагнітача (якщо турбіна з геометрією)

5. Зніміть геометрію турбонагнітача з камери турбіни, ретельно очистіть кільце і всі його компоненти. Перевірте лопаті на предмет наявності зовнішніх пошкоджень.

6. Монтуйте геометрію турбонагнітача в зворотному порядку на корпус турбіни. Після скріплення, посувайте кільце геометрії турбокомпресора туди-назад – вона повинна вільно рухатися.

7. Нанесіть маркером мітку на корпус компресора як показано на картинці.

8. Послабте болти з боку компресора.

9. Вийміть картридж від алюмінієвого корпусу з боку компресора.

10. Це дуже важливо, щоб при монтажі нового картриджа турбокомпресора, ви заново відрегулювали гвинт і щільне прилягання між старими і новими запчастинами, які були встановлені на вашому турбонагнетателе. Турборазгон повинен бути перевірений на предмет проникності. Для цього поверніть регулювальний гвинт на 1-2 мм вправо або вліво і закріпіть його так як на старому картриджі.

11. Будь ласка, обов'язково встановіть ущільнювальне кільце на картридж турбокомпресора. Дане кільце є в комплекті з картриджем.

12. З'єднайте нову частину картриджа турбокомпресора зі старою частиною деталі, таким чином, щоб збіглися сполучні лінії, нанесені маркером раніше. Встановіть зібраний вузол назад в корпус компресора.

13. З'єднайте картридж турбокомпресора з корпусом турбіни і переконайтеся, що вони щільно стягнуті кріпильними гвинтами.

14. Встановіть датчик тиску, вакуумний блок і електронний блок управління на корпус турбіни.

Перейти в каталог картриджів

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner