Кошик
263 відгуків
РЕСТАВРАЦІЯ САЖОВИХ ФІЛЬТРІВ, ВИДАЛЕННЯ КАТАЛІЗАТОРІВ, СТО096 445 25 07 VIBER
TURBOCHARGER & DPF REPAIR
+380 (67) 908-08-38
+380 (95) 908-08-38
+380 (73) 908-08-38

Чим керуватися при виборі турбіни

Чим керуватися при виборі турбіни

Автомобільні турбокомпресори різноманітні і при їх виборі необхідно враховувати ряд факторів. Оригінальні турбіни для авто різних моделей набувають нові або відновлені. Від того наскільки правильно вибрана деталь залежить продуктивність мотора.

 

Вибір оригінальних автомобільних турбокомпресорів

 

Перш, ніж придбати нову або відновлену автомобільну турбіну, треба вибрати потрібну модифікацію. Для цього враховують такі нюанси:

  • габарити;

  • конструкційні особливості;

  • об'єм двигуна;

  • продуктивність.

Правильно підібраний турбокомпресор забезпечує збільшення наддуву, зниження температури і контроль за тиском усередині системи.

Габарити турбокомпресора безпосередньо залежать від обсягу двигуна. Логічно, що на мотор великого об'єму можна встановити великі автомобільні турбіни. Завдяки їх використанню збільшується продуктивність двигуна, але при цьому підвищується споживання енергії. Якщо необхідно збільшити крутний момент краще звернути увагу на оригінальні турбіни меншого розміру.

Конструкційні особливості не впливають на характеристики турбокомпресора. Експерти відзначають, що наявність внутрішніх вестгейтов в оригінальних автомобільних турбінах роблять пристрій більш потужним.

Для двигунів з об'ємом понад двох літрів застосовують не менше двох нових або відновлених турбокомпресорів. Такий хід знижує інерційність системи і покращують співвідношення кількість обертів і наддуву.

 

Продуктивність нових і відновлених турбін

 

Від продуктивності нових і відновлених турбін залежить здатність віддавати найнижчу температурне навантаження. На роботу турбін впливає також тиск колектора. Для ефективної роботи, тиск в колекторі не повинна перевищувати наддув в понад 2,5 разів.

Серед турбокомпресорів з підшипниками і маслоподшипниками вибір досить складний.

Переваги турбіни з підшипниками:

  • не потрібно користуватися маслом;

  • простіше відбувається обслуговування та монтаж;

  • не потрібна установка спеціального відведення для охолодження турбіни.

Турбіна з маслоподшипниками порівняно з аналогом витримує великі навантаження і не потребує частого ремонту.

 

Нові або відновлені турбокомпресори

 

По працездатності нові та відновлені турбокомпресори практично не відрізняються. При виборі оригінальних комплектуючих варто звернути увагу на зовнішній вигляд. Відсутність будь-яких пошкоджень і відповідність технічним характеристикам — гарантія працездатності нової і відновленої турбіни. Але варто зауважити, що ресурс нового турбокомпресора набагато більше.

При придбанні автомобільного турбокомпресора, нового або відновленого, особливу увагу приділяють оригінальності.

Надаємо повний комплекс послуг по ремонту та обслуговуванню автомобілів, встановлення насосів. Отримуючи деталі від заводу виробника, гарантуємо тривалу роботу автомобіля будь-якої моделі після проведення робіт з встановлення або ремонту. Вартість робіт буде озвучена в момент консультації і не зміниться після завершення робіт. Кожному клієнту розповімо про причини поломки, способи уникнення та продовження експлуатації авто.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner