Кошик
263 відгуків
РЕСТАВРАЦІЯ САЖОВИХ ФІЛЬТРІВ, ВИДАЛЕННЯ КАТАЛІЗАТОРІВ, СТО096 445 25 07 VIBER
TURBOCHARGER & DPF REPAIR
+380 (67) 908-08-38
+380 (95) 908-08-38
+380 (73) 908-08-38

Принцип роботи автомобільного турбокомпресора

Принцип роботи автомобільного турбокомпресора

Щоб зрозуміти, як працює турбонаддув, слід врахувати принцип роботи самого двигуна внутрішнього згоряння. Сьогодні найчастіше використовують чотиритактні агрегати, що працюють на дизелі або бензині. Важливо пам'ятати, що хоча без палива двигун не може працювати, є ще один, найважливіший елемент. Мова йде про повітря, так як в камеру згоряння надходить саме суміш бензину з цим газом. Виходячи з цього, стає очевидним, що підвищити потужність двигуна можна тільки кількома способами: збільшенням об'єму двигуна, підвищенням частоти обертання коленвала, або установкою автомобільного турбокомпресора. Про основні переваги останнього і способі заміни картриджа в турбіні розкажуть фахівці компанія Turbo Expert.

 

 

 

Як працює автомобільна турбіна

 

Основне призначення турбокомпресора полягає у підвищенні тиску повітря в системі впуску. В результаті двигун отримує більший об'єм стиснутого повітря, що в свою чергу дозволяє спалювати більше палива. Принцип роботи автомобільної турбіни простий, для обертання крильчаток використовується енергія вихлопних газів. Чим більше оборотів видає двигун, тим більше газів утворюється, відповідно, тим зростає кількість стиснутого повітря, подаваного турбокомпресором.

На практиці це виглядає так:

  • вихлопні гази надходять у турбінний корпус і обертають крильчатку;

  • вироблена енергія передається в сам компресор;

  • компресорне колесо затягує і стискає чисте повітря, також саме воно нагнітає його в двигун.

І компресор і турбіна мають свої власні корпусу, виготовлені з урахуванням специфіки експлуатації. За умови правильного використання, ці елементи будуть служити дуже довго, проте з часом може знадобитися заміна картриджа, який і є основним елементом турбокомпресора.

 

Переваги використання турбокомпресора

 

Вибір на користь автомобільного турбокомпресора робить все більшу кількість водіїв.

 

 

Щоб зрозуміти, в чому полягають переваги саме цієї системи, необхідно проаналізувати недоліки інших способів збільшення потужності мотора.

Як ми вже говорили, поліпшити показники двигуна можна з допомогою:

  • збільшення обсягу, що можливо лише із зростанням кількості циліндрів або установкою камери згоряння великих розмірів. Основним недоліком є сильне підвищення витрат на пальне. Також не кожен двигун можна поліпшити таким чином;

  • підвищення частоти обертання колінчастого вала. Хоча збільшити кількість обертів поршня за одну одиницю часу можна, це не завжди призводить до бажаного результату. Зрештою, вашому двигуну може не вистачити технічних можливостей. Також фахівці Turbo Expert рекомендують звернути увагу на низьку ефективність цієї процедури, адже помітно зросте кількість втрат при впуску.

З автомобільним турбокомпресором таких ускладнень не виникне. Турбіни можуть встановлюватись практично на всі двигуни. Крім того, співвідношення витрат на паливо і потужності мотора є найкращим. Також варто пам'ятати про екологію. Вихлопні гази, що пройшли через турбіну є більш безпечними для навколишнього середовища.

 

 

Установка турбокомпресора в вашу автомобільну систему не викличе ускладнень з відходом і ремонтом. Пристрій досить просте, крім того, завжди можна звернутися з проблемою заміни картриджа до співробітників Turbo Expert.

 

Причини та ознаки поломки турбіни

 

Якщо ви давно користуєтеся автомобільним турбокомпресором і його встигли вивчити пристрій, з заміною картриджа або іншими легкими ремонтними роботами впоратися буде зовсім нескладно. Однак, якщо ви новачок в цій сфері, рекомендуємо звертатися до професіоналів, одразу ж, як помітите:

  • падіння потужності двигуна;

  • наявність диму у відсіку двигуна;

  • збільшення витрат масла;

  • зміну в кольорі вихлопних газів;

  • сторонні звуки при роботі пристрою.

Компанія Turbo Expert є однією з кращих на вітчизняному ринку. Наші майстри не тільки впораються з будь поломкою турбіни (від простої заміни картриджа, до складних відновних робіт), але і зроблять це в два рази дешевше середніх цін. А оскільки ми працюємо безпосередньо з заводами виробниками автомобільних турбокомпресорів і запчастин до них, вам не доведеться сумніватися в якості і оригінальності деталей. Для отримання більш детальної інформації, звертайтесь до співробітників Turbo Expert прямо зараз.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner