Кошик
263 відгуків
РЕСТАВРАЦІЯ САЖОВИХ ФІЛЬТРІВ, ВИДАЛЕННЯ КАТАЛІЗАТОРІВ, СТО096 445 25 07 VIBER
TURBOCHARGER & DPF REPAIR
+380 (67) 908-08-38
+380 (95) 908-08-38
+380 (73) 908-08-38

Пристрій автомобільного турбокомпресора

Бажання домогтися підвищення потужності автомобіля знайоме кожному другому водієві. На сьогоднішній момент одним із найбільш ефективних способів отримати швидке авто без збільшення обсягу камери, кількості циліндрів або оборотів коленвала, є установка автомобільного турбокомпресора. У даному матеріалі ми розповімо про пристрій турбіни, переваги оригінальних агрегатів, відмінності підроблених китайських виробів. Вибрати якісну турбіну або картридж до неї завжди можна в каталозі Turbo Expert.

 

 

Складові автомобільної турбіни

 

Як оригінальні автомобільні турбіни, так і підроблені китайські турбокомпресори мають один і той же принцип роботи, в цьому відмінностей бути не може. Агрегат дозволяє використовувати відпрацьовані вихлопні гази для отримання додаткової енергії, завдяки чому помітно зростає потужність двигуна. Фактично, сама турбіна складається всього з декількох елементів. До них належать такі деталі:

  • зовнішній корпус з металу;

  • картрідж, в який входить крильчатка турбіни і крильчатка компресора, ротор, корпус;

  • холодна равлик і гаряча равлик.

Крім цього, у систему турбонаддува входить інтеркулер, регулювальні, перепускні або стравливающие клапани, випускний колектор і герметичні патрубки для масла і повітря.


 

Остання деталь і є основною частиною турбокомпресора, вона поставляється в зборі і в неї входять крильчатки турбіни і компресора, система підшипників, ротор турбіни і зовнішній корпус.

 

Оригінальні турбіни і китайські підроблені пристрої

 

На даний момент існує всього п'ять по-справжньому надійних брендів автомобільних турбокомпресорів. Мова йде про такі торгові марки, як:

  1. Garrett;

  2. Holset;

  3. Harima Heavy Industries;

  4. Borg Warner;

  5. IhI.

Оригінальні турбіни цих виробників характеризуються високою якістю виготовлення, повним відповідністю міжнародним технічним стандартом, постійним поліпшенням характеристик (поява моделей зі змінною геометрією, усунення «ефекту турбоями» та інше).

Відрізнити оригінал від підроблених турбін китайського виробництва може виявитися непросто. Зовні вони досить схожі. Щоб не помилитися зверніть увагу на маркування. В оригінальній продукції завжди вказується номер за каталогом. Також можна визначити підробку і на вагу, вона буде значно легше.

 

 

Згідно слогану одного з вищеперелічених брендів, відмінності оригінальних турбокомпресорів від підроблених аналогів знаходяться всередині. Мова йде про малий запас міцності, низьку якість сплавів равликів та інші «принади» підробок.

 

Якісні автомобільні турбіни в каталозі Turbo Expert

 

Звичайно, щоб напевно уникнути неприємних наслідків установки підробленої китайської турбіни, можна ретельно вивчати маркування, звірятися з каталогом або шукати відео огляди в мережі. Але напевно застрахуватися можна, тільки якщо знайти надійного постачальника. В цьому випадку вам не доведеться озброюватися лупою в пошуках зовнішніх відмінностей і перевіряти дані про наявність або відсутність заводів Holset в Китаї. Цю перевірку виконають співробітники компанії, які мають багатий досвід у даній сфері. Крім того, набагато простіше перевірити одного постачальника, ніж кожен раз перевіряти оригінальність деталей.

Приміром, компанія Turbo Expert готова надати документацію, що підтверджує оригінальність автомобільних турбокомпресорів з нашого каталогу. Оскільки ми напряму співпрацюємо з провідними виробниками турбін різного цільового призначення, вартості запчастин немає нічого зайвого.

Фактично, Turbo Expert пропонує послуги з реалізації, ремонту, відновленню та обслуговування автомобільних турбокомпресорів вдвічі дешевше середніх ринкових цін. І мова не йде про низькоякісних китайських підроблених агрегатах, в каталозі Turbo Expert зібраний повний перелік оригінальних турбін самих різних моделей.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner